Новини

Додано вбудоване формування розкладу

тепер учитель має 2 додаткових опціїї у своєму меню: "Редагувати розклад" та "Переглянути розклад"

Додано новй тип навчального матеріалу

До уваги вчителів!

Тепер при створенні навчвальних матеріалів у курсі передбачена можливість розміщення навчального блоку у вигляді перзентаціїї PowerPoint, конвертованої в HTML5 за допомогою  безкоштовної програми ISPRING_FREE. Завантажити можна за посиланням. Програма встановлюється у вигляді додатку (плагіна) до PowerPoint.  завантажити можна за посиланням.https://ftp.pmg17.vn.ua/win/ispring_free_x64_9_7_10_3188034_481529401.1646983606.msi .   Як працювати з прлограмою,  розкаже навчальне відео  

Розпочато реєстрацію

Розпочато реєстрацію учнів до літньої фізико-математичної школи. Початок занять - 1 серпня  2022 р.

Додано нові функції до статистики

Тепер стлорінка статистики проходження курсу перетворилася на повноцінний класний журнал. Вчитель отримав можливість виставляти оцінки (крім висавлених системою). так, як він це рождить в класному журналі, а система їх буде враховувати при вситвленні оцінки  за тему (модуль) 

21 квітня – День творчості та інноваційної діяльності

Вперше цей день відзначався у 50 країнах світу в 2002 році. В 2017 році за підтримки Генеральної асамблеї ООН Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності став офіційним міжнародним святом.

      У нашому закладі значна увага приділяється використанню інноваційних і творчих підходів у навчальному процесі. Один із найяскравіших прикладів за останній час — дистанційне навчання здобувачів освіти, необхідність у якому виникла у зв’язку з введенням карантину по всій території України.

     До Дня творчості та інноваційної діяльності ми плануємо провести наукову учнівську конференцію для ліцеїстів 1-11-х класів. Мета конференції – дати можливість дітям, які займаються творчістю та інноваційною діяльністю презентувати свій науковий, дослідницький, мистецький креатив. Учнівська наукова конференція відбуватиметься в форматі он-лайн, Учасники готують відеопрезентацію тривалістю 1,5-2 хвилини.

      Шановні ліцеїсти! Просимо до 28.04.2021 повідомити класних керівників про вашу участь у науковій конференції.

 

 

Нові функціїї

Введкно функцію глобального календаря подій (щоденника) для учнів. Тепер при вході в систему учень бачить всі заплановані на сьогодні (вчора, завтра....) події на ВСІХ своїх курсах.

До уваги вчителів (авторів курсів)

Розділ інструкціїї "Виникло питання?" поновлено, внесено відповіді на питання, що виникають у вчителів під час створення курсів. Далі буде. 

Розпочато дистанційний курс для вчителів міста ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Лабораторія інформаційно-комунікаційних технологій ФМГ№17 ВМР пропонує  вчителям під час канікул пройти дистанційний курс «Теорія та практика дистанційного навчання з використанням LMS-LIKT».

 Всі, хто успішно  завершив навчання (набрано не менше 80%  рейтингових балів) отримують сертифікат підвищення кваліфікації (30 годин).

Інтернет-адреса курсу  https://edu.edu.vn.ua

Тьютор курсу Пасіхов Ю.Я., завідувач ЛІКТ, народний вчитель України

Ментори курсу - Порхун А.О.,  Підлужняк Н.Г., методисти ЛІКТ

 

УІАГА!!! З 5.10.2020

Працюємо в режимі змішаного навчання. Дистанційне навчання ведеться як для тих, хто присутній на уроках, так і для тих, хто дома на самоізоляції чи на дистанційному навчанні

Навчальний процес 01.09-07.09

Працюємо в режимі дистанційної підтримки традиційного навчального процесу

Розпочинаємо навчальний рік

Розпочинаємо 2020-2021 навчальний рік