Правила користування системою

Як користуватись системою 

 

1. Для навчання вам порібен ноутбук чи ПК з доступом до Інтернету, з налаштованою гарнітурою (мікрофон, навушники) та, бажано,  веб-камерою. На край підійде і смартфон чи планшет, але не дуже зручно, малий екран, велике зорове навантаження.

2. Якщо на 01.09.2020 ви є учнем даної школи, вам реєструватися не потрібно. Логін та пароль ви отримаєте в закладі у класного керівника. Обов'язково перегляньте навчальне відео, вивчіть текстову інструкцію.

3. Починаючи дистанційне навчання, ви зобов’язуєтеся дотримуватися правил мережного етикету та застосовувати всі сервіси, що їх надає система, виключно з навчальною метою.

 

4. Після першого входу в систему ОБОВ′ЯЗКОВО слід зайти в розділ НАЛАШТУВАННЯ та змінити вказану там електронну адресу на вашу, обов′язково діючу, та змінити пароль на той, який ви ніколи не забудете, а ніхто сторонній його не дізнається. На цю адресу будуть надходити звіти про ваші успіхи в навчанні, інформація про прогрес у вивченні навчальних курсів (рейтингові оцінки) та інші повідомлення від системи та вчителів. Перевіряйте папку СПАМ (Небажана пошта) вашої поштової скриньки. Листи системи надсилаються програмою-роботом, а поштові системи (наприклад, gmail) задля безпеки листи від роботів вважають спамом. До речі, якщо ви не маєте поштової адреси, обов′язково її створіть, бажано на українській поштовій платформі ukr.net.    Якщо вам меньше 12 років, попросіть батьків, аби вам допомогли.

5. Щодня переглядайте щоденник по кожному з передметів (курсів),  які ви вивчаєте. Слідуйте за повідомленнями в системі та регулярно читайте повідомлення електронної пошти.